Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

VW GOLF 5 Plus 2005

Feb 6th, 2024 at 18:55   Automobiles   Kukes   56 views Reference: 8350

0.0 star

Location: Kukes

Price: 4 200 €


Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Golf Viti: 2005 plus
Transmetuesi: Manual
Kilometrazhi: 220 000 - 260 000 Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: Blu
Komuna: Kukës
Struktura e veturës: Hatchbac VOLKSWAGEN GOLF 5+ 2.0 TDI, 140HP MOTORR SUPER GJENDJE HIGHLINE -EURO 4 FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 2005 - KAMBIO MANUAL 7G (6+1R) -MBYLLJE QENDRORE 1 ÇELES - DRITAT AUTO - LLAMBA H7 LED - DRITA MJERGULLE (FREXHO) -PASQYRA ANTI VERBUESE ME THARJE (MIRROR DOWN) - CD ROOM MP3 -TAPICERI SPORT LINE -KLIMA DIXHITAL BIZONAL -KATALITI EURO 4 -BORD KOMPJUTER INSIDE -8 AIRBAG (SRS), ABS,ESP( Sistem kundra rreshqitjes) -SEDILJE ME NGROHJE -SEDILJET E SHOFERIT DHE PASAXHERIT ME NGRITJE SIPAS DESHIRES -TIMON 3-SH , ELEKTRO-HIDRAULIK (me levizje sipas deshires) -DISQE ALUMINI R16 -GOMA M+S 205/55/R16 -GJENDJE TEKNIKE, ESTETIKE DHE MOTORR PERFEKT(me konsum shum te vogel) -VENDODHJA: KUKES MAKINA ESHTE E PAISUR ME LETRA SHQIPTARE DERI NË 2024 KOLAUDIM 2 VJET —Cmimi (i diskutushem)—- 📞: +355698286777

Additional Details

Car Brand
Volkswagen
Car Model
golf plus
Year of registration
2005
Fuel Type
Diesel
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
250000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.