Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

C180 KOMPRESSOR AUTOMAT KM ORGJINALE🇨🇭

Mar 27th, 2024 at 22:54   Automobiles   Elbasan   36 views Referenca: 13073

0.0 star

Vendndodhja: Elbasan

Çmimi: 3 900 €


C-CLAS 180 KOMPRESSOR🇨🇭🇨🇭
MOTORRI-180 KOMPRESSOR(BEHET ME GAS 100% DUKE FILLUAR NGA 400€)
KAMBIO-AUTOMAT
KM-243MI TE CERTIFIKUARA🇨🇭ME LIBER SERVISI DHE FATURA PERKATESE🇨🇭
VITI-2005
SENSOR PARKIMI PARA & MBRAPA
NAVIGATOR CD DVD MAP MP3
NGROHJE SENDILJESH
KOMANDO NE TIMON
XHAMA TE ZI
LIMITATOR SHPEJTESIE
PILOT AUTOMATIK
LIMITATOR SHPEJTESIE
MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA ZVICRA🇨🇭ME DOGANE TE PAGUAR ME TVSH.GATI PER TARGA.SHERBIMET E SAPO BERA.GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE.
CMIMI:3.900✅€ i Disk
CEL- 069 730 33 88

Detaje shtese

Car Brand
Mercedes
Car Model
c 180
Year of registration
2005
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Rear view camera
Seats with cooling
Start-stop system
Touchscreen
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: