Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

VW GOLF 4 2000

Mar 26th, 2024 at 16:21   Automobiles   Kukes   42 views Reference: 12917

0.0 star

Location: Kukes

Price: 2 000 €


Prodhuesi: VW Golf 4
Modeli: Golf Special
Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: bojqielli
Komuna: Kukës
Struktura e veturës: Sedan

VOLKSWAGEN GOLF 4 1.9 TDI, 90 HP
MOTORR GJENDJE TE MIRE
-EURO 4 FULL OPSIONAL SPECIAL
-VITI 2000
- KAMBIO MANUAL 6G (5+1R)
-MBYLLJE QENDRORE 1 ÇELES
- LLAMBA H7 PHILIPS
- DRITA MJERGULLE (Mrapa)
-PASQYRA ME THARJE
- CD ROOM + USB
-TAPICERI SPORT LINE E ZEZE
-KLIMA TRONIC DIXHITAL
-KATALITI EURO 4
- ARMEST, MBESHTESE DORE (midis sedileve para & mbrapa)
-8 AIRBAG (SRS), ABS,ESP( Sistem kundra rreshqitjes)
-SEDILJET E SHOFERIT DHE PASAXHERIT ME NGRITJE SIPAS DESHIRES
-TIMON 3-SH,  ELEKTRO-HIDRAULIK (me levizje sipas deshires)
-DISQE R 15VW
-GOMA M+S 195/65/R15
-GJENDJE TEKNIKE, ESTETIKE DHE MOTORR TE MIRE (me konsum shum te vogel) RRYPI MOTORRIT I NDERRUAR
-VENDODHJA: KUKES
MAKINA ESHTE E PAISUR ME LETRA SHQIPTARE DERI NË 2025 KOLAUDIM 2 VJET
—Cmimi  (i diskutushem)—-
📞: +355 69 828 6777

Additional Details

Car Brand
Volkswagen
Car Model
golf
Year of registration
2000
Fuel Type
Diesel
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
300000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.