Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Audi 2018 okazion 21.990 euro

Mar 31st, 2024 at 13:11   Automobiles   Tirana   62 views Reference: 13516

0.0 star

Location: Tirana

Price: 21 990 €


❗️Okazion ❗️
Audi A6 35TDI
Viti 2018
Bejm dhe ndrime me makine te vogel
✅135.000km te vetat (kontrollojeni ku te doni)
✅Motorri: 3.0 TDI
✅Makina me liber servisi
✅Makine e pa aksidentuar asnjeher
✅Goma te reja 100%
✅Karburanti: Nafte
✅Kambio: Automatike
✅Targa dhe Sigurancion
✅Xhamat e zinje me leje (5vjet e paguar)

❇️Ndezje - Fikje me Buton Start-Stop
❇️KEYLESS GO
❇️Baxho Xhami
❇️Kamera Parkimi
❇️Sallon Lekure e Zeze Giendie Perfekte
❇️Sendiljet e Para Elektrike + Ngrohje
❇️Sendiljet Para me Suport Trupi
❇️Sendilia e Shoferit me Memorie
❇️Eco Auto Start-Stop (fiket ne semafor)
❇️Driving Select (Efficiency, Comfort, Auto, Dynamic, Individual)
❇️Auto HOLD
❇️Sensor Parkimi
❇️Sistem Navigimi
❇️Kompjuter Bordi
❇️Kroskot me Ekran Digital
❇️Cruise Control
❇️Limitor Shpeitesie
❇️Fener Full Matrix
❇️Stopa LED
❇️Klima 2 Zona
❇️Sensor Dritash
❇️Sensor Shiu
❇️Pasqyra me Palosie + Elektrike
❇️Pasqyra me Ngrohje
❇️Xhama Elektrik
❇️ESP ABS
🔰Dhe shume opsione te tjera…

Makina eshte ne gjendje perfekte e sapoardhur nga jasht e gatshme per tu kontrolluar nga ju ku te deshironi ju

Cmimi 21.990€
Tel 0695226749

Additional Details

Car Brand
Audi
Car Model
a6
Year of registration
2018
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
130000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Leather seats
Multifunction steering wheel
Navigation system
Tyre pressure monitoring
USB port
Warranty
Air Conditioner
Note: You must be logged in to post a review.