Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Golf 2014🍀2.0 nafte full

Mar 28th, 2024 at 19:57   Automobiles   Kavaje   34 views Referenca: 13153

0.0 star

Vendndodhja: Kavaje

Çmimi: 11 800 €


Shitet golf 7 viti 2014🍀2.0 nafte versioni full opsion makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike po ashtu dhe xhenerike ska nevoj per asnje sherbim 173.000 km origjinale me te drejte kontrolli çmimi 11.800€ i diskutushem me marrveshje 00393498136217 WhatsApp 🍀. ‘. ‘. ‘ ‘. ‘. ‘. ‘. ‘. ‘. ‘. ‘. ‘. 🍀✅. 🍀✅. 🍀. ‘ Tag:
audi, bmw golf pollo opel seat tauran mercedes tfsi caddy maxi pikap pick up sharan sharon mercedes benz volksvagen vw maxi maksi cady cady maxi , jazz , xhaz, hundai, jaz,

Detaje shtese

Car Brand
Volkswagen
Car Model
golf
Year of registration
2014
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
170000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Warranty
Air Conditioner
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: