Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

OKAZION !! SL 500 - KABRIOLET - VITI 1994.

Mar 28th, 2024 at 00:20   Automobiles   Kavaje   36 views Referenca: 13111

0.0 star

Vendndodhja: Kavaje

Çmimi: 15 000 €


KABRIOLET
MOTORR 500
BENZINE
AUTOMAT
CDO GJE ORIGJINALE DHE SUPER E PASTER
PER ME TEPER NA KONTAKTONI DHE JU JAPIM INFO

Detaje shtese

Car Brand
Mercedes
Car Model
sl 500
Year of registration
1994
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
120000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Immobilizer
LED running lights
Leather seats
Lumbar support
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Warranty
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: