Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Audi Q7 35 TDI Quattro

Mar 27th, 2024 at 22:12   Automobiles   Vlore   35 views Reference: 13054

0.0 star

Location: Vlore

Price: 20 000 €


Audi Q7 35 TDI Quattro
WAUZZZ4L0FD031365
SUV Diesel Automatik me 4 Rrota 2967 cc 5 vende LHD me timon majtas
Lloji i automjetit Model Suv
Klasa 35 TDI Quattro Stili jashtë rrugës
Vëllimi i motorit 2,967 C.C.
Lloji i karburantit Naftë
Transmetim Automatik
Numri i pasagjerëve 5
Dyer 5 Ngjyra e jashtme E bardh Pajisja e sigurisë
Airbag shoferi Airbag i pasagjerit
Qese ajrore anësore
Airbag perde
Sensori i ndihmës parkimi
Kamera me pamje të pasme
Pamje rrethuese
ABS (Sistemi i frenave kundër bllokimit)
ESP (Programi Elektronik i Stabilitetit)
Opsioni i jashtëm çati diellore
Opsioni i brendshëm Kondicioner
Kondicioner i plotë automatik
Sediljet lëkure tè pestat elektrike
Drejtues me energji elektrike
Telekomanda e drejtimit
Sistemi i navigimi Radio USB
Pasqyrë anësore e palosshme automatike Dritare elektrike
Çelësi i zgjuar me wairles
Butoni Start/Stop
Gjendja e Punës si e re
Motori punon sikur tè jet makin e re
Transmetimi Punon shkèlqyshèm
Sistemi i frenave funksionon shkèlqyshèm.
4WD Pune Punuese
Gomat dhe bateria tè reja tè sapo vèna,xhamat e zinj jan çertifikuar pèr 5 vjet,revizioni i sapo bèr ,me asikuracion tè paguar me dogan tè paguar me letra tè sapo bèra,
shitet pèr arsye trasferimi.
Audi sapo ka ardhur nga japonia me timon majtas pasi jan prodhuar pèr nè amerik , Audi èsht i muait 11/2015 dhe i tèrhequr nga pronari nè janar 2016 èsht makin e pa zèvèndèsushme me xhdo lloi makine tjetèr.
Sapo i ndèrova disqet origjinale ,Ferotat ,sensorèt e frenave Filtrin e vait,vain Castrol 5-30 Filtrin e Naftès Filtrin e airit , Filtrin e condicioneritKush èsht i interesuar mund tè mè kontaktoi me Watzap nè numrin tim direkt pèr tè sqaruar.

Tel. 00393401244285

Additional Details

Car Brand
Audi
Car Model
q7
Year of registration
2015
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
120000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.