Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Apartament 2+1 me Qera ne Bllok

Dec 13th, 2023 at 19:32   Real estate   Tirana   64 views Reference: 3804

0.0 star

Location: Tirana

Price: 850 €


Property ID : 42214337

Ne Zemer te Bllokut, afer Cioccolatitaliani, jepet me qera Apartament 2+1 me Kuzhine me Vete ne Ndertim te Ri me Ashensor, Siperfaqe totale 120 m². i mobiluar totalisht, kondicioner, parket dhe pllake. zone perfekte per banim (nje nder zonat me te mira ne Kryeqytet dhe me te kerkuar). Organizohet ne: Soxhorno, Kuzhina me Vete, Korridor i madh qe ben shperndarjen e te gjithe ambienteve, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.
Ne cmimin 1000 euro perfshihet edhe 1 post parkimi.

Jepet me qera 850 euro ne muaj

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
120
Rooms
3
Note: You must be logged in to post a review.