Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Jepet me qera duplex kodra e diellit

Feb 9th, 2024 at 20:04   Real estate   Tirana   57 views Reference: 8671

0.0 star

Location: Tirana

Price: 890 €


🔖Jepet me qera duplex i ri.
I pa banuar me pare!
I investuar totalisht me gjithcka te re.
Siperfaqe 120 m2 me organizim: njeri kat kuzhine, soxhorno, nje tualet dite dhe ambient i vogel sherbimi lavatrice dhe tharese.
Kati poshte: dy dhoma gjumi ku te dyja kane krevat dopio, njera nga dhomat me garderobe, nje tualet dhe nje zone e dedikuar me sirtare per organizim.
Elektroshtepiaket te gjitha te reja Gorenje, e pajisur me gjithcka (edhe kuzhina) per te qene komode dhe e jetueshme menjehere.
💸 890 €/muaji
📍 Rezidenca Kodra e Diellit 2
📲067 33 33 385

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
120
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.