Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

VW GOLF VI 1.6 NAFTE 2010 super gjendje

Mar 10th, 2024 at 22:14   Automobiles   Pogradec   45 views Referenca: 11918

0.0 star

Vendndodhja: Pogradec

Çmimi: 6 700 €


VW GOLF VI 1.6 nafte, viti 2010, 231000 km, kambio manuale, limitator shpejtesie, komanda ne timon, klima dixhitale me dy zona, navi origjinial VW me touch, dvd, ssd, aux, usb, sensor drite dhe shiu, 4 xhama elektrik, drita mjegulle me ndezje sipas ktheses, pasqyra elektrike dhe me ngrohje,sedilje kamoshi pa asnje demtim, disqe alumini origjinale te golfit, 2 celesa, 4 gomat thuajse te reja. Makina ka freksion te sapo nderruar set, vaj-filtra te gjitha sapo nderruar qe ne momentin qe ka ardhur, Euro 5. Ekonomike,e rehatshme dhe super e paster.
Eshte ne gjendje te shkelqyer, e sapo ardhur nga Italia dhe e paperdorur ne Shqiperi.
Dogane te paguar dhe gati per targa.
Cmimi: 6700€ i diskutushem
Cel: 067 47 98 028

Detaje shtese

Car Brand
Volkswagen
Car Model
golf
Year of registration
2010
Fuel Type
Diesel
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
15000
Features:
ABS
Android Auto
Black glass
Bluetooth
Central locking
Light sensor
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Warranty
Air Conditioner
GPS
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: