Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur me dogane

Mar 29th, 2024 at 21:46   Automobiles   Kukes   29 views Reference: 13323

0.0 star

Location: Kukes

Price: 15 999 €


Makina nuk nderrohet

SHitet makina VW Volkswagen Caddy Maxi i vitit 2016 me motorr 2.0 L ( 110 kw / 150 kuaj fuqi super i shpejte dhe ekonomik me 6 marrsha ) . Makina ka ardhur nga Gjermania ne rruge tokesore me date 12 shkurt dhe i eshte bere dogana ( e gatshme per targa )

Gjendja e makines eshte perfekte me 217 000 km si nga ana teknike dhe vizuale .
Makina eshte e gatshme per prove dhe kontroll tek servisi juaj i besuar .

cmimi 16 000 euro
kontakt : +355693032444


Makina nuk nderrohet

Additional Details

Car Brand
Volkswagen
Car Model
caddy
Year of registration
2016
Fuel Type
Diesel
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
20000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Rear view camera
Seats with cooling
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Note: You must be logged in to post a review.