Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Volkswagen golf 5 ,1.4 benzin 2004 manual motor i thjeshte

Mar 29th, 2024 at 15:33   Automobiles   Korce   41 views Referenca: 13274

0.0 star

Vendndodhja: Korce

Çmimi: 3 190 €


Shitet volksvagen vw golf 5 V ,1.4 benzin 2004 manual motor i thjeshte ekonomik, i pershtatshem 100% per impiant gazi. airbag,abs,esp, 230 mije km, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike + ngrohje, condicioner, hapje mbyllje qendrore, makina e sapo importuar nga 🇩🇪me dogan dhe karta te sapo paguara per nje vit kolaudim deri ne 2026..
Vetem shitet!
Cmimi i pa diskutueshem

Detaje shtese

Car Brand
Volkswagen
Car Model
golf
Year of registration
2004
Fuel Type
Essence
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Black glass
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Voice control
Warranty
Air Conditioner
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: