Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Viano extra L blue efficiency 2.2

Jan 3rd, 2024 at 13:39   Automobiles   Sarande   49 views Referenca: 5427

0.0 star

Vendndodhja: Sarande

Çmimi: 17 500 €


🏷SHITETE MERCEDES BENC VIANO 🇨🇭

🏷MOTOR 2.2 🇨🇭

🏷 4Matic

🏷KAMJO "AUTOMAT "🇨🇭

🏷VITE PRODHIMI 2013 🇨🇭

🏷 7+1 vende" 🇨🇭

🏷KILOMETRA 250... 🇨🇭

🏷ME KLIMA PARA E MBRAPA NE CDO VEND🇨🇭

🏷FULL PANORAMIK 🇨🇭

🏷KAMER PARKIMI 🇨🇭

🏷SENSOR SHIU 🇨🇭

🏷SENSOR DRITASH🇨🇭

🏷NAVI MAP 🇨🇭

🏷BLUETOOTH AUX 🇨🇭

🏷SESORE PARKIMI "PARA ➡️MBRAPA 🇨🇭

🏷ME DRITA INTELIGJENTE ME LUP 🇨🇭

🏷AUTOPILOTE🇨🇭

🏷DRITA AMBJENTALE PARA DHE MBRAPA🇨🇭

🏷 ME 5 PORTA 2+2+1🇨🇭

🏷FULL NE LLOIN E SAJ 🇨🇭

🏷MAKINA SAPO KA ARDHE NGA ZVICRA🇨🇭

🏷CMIMI I diskutushem ➡️0608131262 KONTAK PER TE INTERESUAR

Detaje shtese

Car Brand
Mercedes
Car Model
viano
Year of registration
2013
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
20000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Cruise control
ESP
Electric side mirror
Electric windows
Fold flat passenger seat
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: