Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Toyota corolla Verso*1.6 Gaz & Benzinë *

Jan 18th, 2024 at 15:34   Automobiles   Gjirokaster   55 views Referenca: 6782

0.0 star

Vendndodhja: Gjirokaster

Çmimi: 5 700 €


Shitet/Nderrohet Toyota corolla 7 vendesh, motor 1.6 me zinxhir 194mije km.Makina eshte familjare qendron ne garazh.Makina eshte me kamjo manuale,Tapiceri shume e paster e gjitha lekure, dhe dokumenta te sapo prera deri ne Gusht 2024,kolaudimi deri në Gusht 2025.Makina edhe Nderrohet me makine te vogel si Toyota yaris, ford,skoda motorr 1.4 deri 1.6 pasi na duhet per lëvizje brenda qytetit.Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet ose tel 068 510 33 99

Detaje shtese

Car Brand
Toyota
Car Model
COROLLA VERSO
Year of registration
2007
Fuel Type
Essence
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
190000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Start-stop system
Touchscreen
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: