Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

TOURAN 1.9 TDI NAFTE MANUAL EKONOMIKE SUPER GJENDJE

Mar 12th, 2024 at 15:18   Automobiles   Tirana   42 views Reference: 12160

0.0 star

Location: Tirana

Price: 5 200 €


TOUTAN 1.9 TDI NAFTE 2009 EKONOMIKE

-MOTORR 1.9 TDI NAFTE EKONOMIKE
-KAMBIO MANUALE 6 MARSHE
-VITI FUNDI 2009
-CLIMA 2 ZONALE
-ABS
-ESP
-SRS
-SENSOR SHIU
-SENSOR DRITE
-DRITA AUTOMATIKE
-KOMPJUTER BORDI
-AUDIO CD NAVIGATOR
-XHAMA ELEKTRIK
-PASQYRA ELEKTRIKE
-XHAMA TE ZINJ
-4+1 VENDE
-MYLLJE QENDRORE ME PULT
-DOGANE E PAGUAR
-GATI PER TARGA

-MJETI ESHTE I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SHERBIMET E BERA

-MJETI ESHTE SHUM KOMODE DHE E BOLLSHME

-CMIMI 5200€

-CEL 069 36 92 161

-PER ME SHUME NA NDIQNI NE FAQEN E I STAGRAMIT tregauto.al

Additional Details

Car Brand
Volkswagen
Car Model
touran
Year of registration
2009
Fuel Type
Diesel
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
190000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.