Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Volvo xc70 2.4 okazion

Mar 26th, 2024 at 22:57   Automobiles   Korce   37 views Referenca: 13002

0.0 star

Vendndodhja: Korce

Çmimi: 4 000 €


Shitet Volvo XC70 ne gjendje perfekte . Pajisur me paketen D5 AWD 185 kuaj fuqi & sistem 4x4 inteligjent . Kambio automatike me 6 shpejtesi ne gjendje perfekte .
Pajisur me opsionet si me poshte:
Cruise Control(Pilot Automatik)
- EURO 4
- Ganxhe Rimorkimi Opsionale
- Sensore parkimi te pasem
- Audio High Performance
- Timon lekure multifunksional
- Disge Alumini R16
- CD Player WMA
- Klima Automatike me 2 zona
- ABS, DSTC, EBA, SIPS, ROPS, WHIPS
-Sensor shiu, dritash kseno
-Sendile elektrike +memorie+ngrohje
-Baxha komanda ne timon
-Xhama dopjo+pasqyra elektrike dhe palosje
-nav te madh
-kondicioner funksional,etj kartat i mbarojne ne maj te ketij viti.pak i diskutueshem!!

Detaje shtese

Car Brand
Volvo
Car Model
xc 70
Year of registration
2006
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
350000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Warranty
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: