Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Shitet vile ne rezidencen Kodra e Diellit 1

Dec 10th, 2023 at 18:08   Real estate   Tirana   66 views Reference: 3560

0.0 star

Location: Tirana

Price: 770 000 €


EKSKLUZIVE
🔖Shitet Vile Luksoze 4 kateshe! 📍“Rezidenca Kodra e Diellit”
Vila ka nje siperfaqe totale prej 413 m2
Vila organizohet ne 2 holle ,3 dhoma gjumi,5 tualete,1 verande, oborr, pishine!

Gjithashtu vila disponon dhe 2 poste parkimi.
Vila eshte e mobiluar ne detaje me mobilie te bera me porosi dhe rifinitura te standardit shume te larte. Cdo dhome ka garderobe dhe tualet
Gjithashtu, eshte e pajisur me sistem ngrohje- ftohje nga dyshemeja ne çdo ambient.
Vila eshte e pajisur gjithashtu dhe me ashensor!

PER ME SHUME INFO KONTAKTO

📲CEL 0692546433

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
413
Note: You must be logged in to post a review.