Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Tiguan 2.0Tdi

Jan 5th, 2024 at 11:48   Automobiles   Kruje   47 views Referenca: 5647

0.0 star

Vendndodhja: Kruje

Çmimi: 9 000 €


🛑SHITET🛑
Vw Tiguan
Motorr 2.0 Tdi naft
Kamje Automat
4MOTION
Viti 2009
Klima me dy zona
Pilot automatik
Butona ne timon
Radio cd aux kartmemorie
Navigator i madh
Xhama elektrik te zi origjinal
Pasyra me ngrohje dhe palosje
Sensor shiu
Antinebia
Goma 95% te reja
221 mij klm origjinale me garanci
E sapo ardhur nga Italia🇮🇹 me dogan te paguar super gjendje akull i paster makina ska nevoj per as 1 sherbim e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj……
Cmimi 9000 € Diskutushëm ‼️Mundesi Ndrimi‼️
NR đź“ž0685872281

Detaje shtese

Car Brand
Volkswagen
Car Model
TIGUAN
Year of registration
2009
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Electric side mirror
Electric windows
Fold flat passenger seat
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: