Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 NË GOLEM

Jan 6th, 2024 at 13:10   Real estate   Durres   63 views Reference: 5696

0.0 star

Location: Durres

Price: 100 000 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te frekuentuara ne zonen e Golemit.
-Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te mireadministruar dhe te banuar .
-Organizohet nga 1 dhome ndenje, 1dhome gjumi, 1tualet dhe ballkon, ka nje siperfaqe te brenshme prej 63.33 m2.
-Apartamenti eshte i mobiluar ne detaj cdo gje eshte e re edhe shitet i mobiluar .
-Apartamenti ndodhet 50m larg detit.
-Zona ofron facilitete te tilla si, farmaci, shkolle, qender shendetesore etj!
-Disponon dokumentacion te rregullt hipotekore.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
71
Rooms
1
Note: You must be logged in to post a review.