Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

SHITET PAPAFINGO TEK MALI I ROBIT

Feb 8th, 2024 at 18:56   Real estate   Durres   40 views Reference: 8541

0.0 star

Location: Durres

Price: 188 000 €


SHITET PAPAFINGO TEK MALI I ROBIT

📍 MALI I ROBIT

📏 Siperfaqe totale 310 m2, ku 110 eshte Apartamenti dhe 200 jane 2 Veranda , me siperfaqe 60 dhe 140 m2 secila

🌃 Kati 5 , pallat i ri me ashensor

🛋 Dhome ndenje bashke me kuzhinen

🛌 2 Dhome gjumi,

🛁 2 tualete

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni ;

ERALD FUSHTANI
0693010035

remixshitje remixmalirobit

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
310
Rooms
3
Note: You must be logged in to post a review.