Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Shitet ose ndrohet AUDI A6 2.0tdi 2014 automat

Mar 28th, 2024 at 20:59   Automobiles   Tirana   49 views Reference: 13184

0.0 star

Location: Tirana

Price: 12 000 €


✅ OKAZION ✅ ⤵️
📂2014 AUDI A6 2.0 TDI
✅Forca Motorrike: 2.0 TDI (1.968cc)
✅Karburanti: Nafte
✅Kambio: Automatike 8G
✅Targa: Dogane e Paguar (Gati per Targim)
📂Lista e Opsioneve:
◾️Baxho Xhami
◾️Heads Up Display (Shfaq KM ne Xham)
◾️Keyless GO ( Hapet dhe mbyllet me shenje gishti)
◾️Start Stop me Buton ( Ndizet me Buton )
◾️Sendiljet Para Elektrike + Memorie
◾️Sendiljet Para me Ngrohje + Ftohje
◾️Kamera Parkimi
◾️Auto Start - Stop (Fiket ne Semafor)
◾️Auto HOLD System
◾️Interior Lightning
◾️Cruise Control
◾️Klima 2 Zona
◾️Komanda ne Timon
◾️Bluetooth
◾️Radio - CD - Karte Memorie
◾️Sensor Parkimi
◾️Sensor Dritash + Shiu
◾️ABS ESP
◾️Edhe shume opsione tjera…sherbime te sa po bera 3 komet e motorit rryp faze vaj filtra ferota tambure para mrapa 4 goma te reja 2023 gjendja e makines esht 10/10
📂Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.
💶Cmimi 12.000 euro i diskutueshem ose ndrohet me ndrim ka cmim tjeter.!!

Additional Details

Car Brand
Audi
Car Model
a6
Year of registration
2014
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
190000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Cruise control
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.