Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet ose nderrohet Toyota Urban Cruiser

Mar 13th, 2024 at 17:26   Automobiles   Gjirokaster   32 views Referenca: 12365

0.0 star

Vendndodhja: Gjirokaster

Çmimi: 6 800 €


Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra dhe eshte e sapo targuar. Eshte punuar ne Zvicer shume e mbajtur pothuajse e re. Ka motorr 1.4 nafte me kamio manuale me 6 marsha. Sediljet i ka me ngrohje. Xhamat e pasme i ka elektrike me ngjyre te zinj origjinal i fabrikes. Gomat i ka dimerore 80%. Ka sistem AbS, kasetofon CD, navigator, tapiceri super e paster. I eshte nderruar vaji, filtri i vajit, filtri i naftes dhe gjithçka. Eshte 4x4 per rruge te veshtira pa asfalt. Harxhon 3.7 litra ne 100 km ne autostrade dhe 4 litra ne 100 km brenda qytetit. Shitet per arsye emigrimi.
Çmimi i diskutueshem.

Detaje shtese

Car Brand
Toyota
Car Model
urban craiser
Year of registration
2011
Fuel Type
Diesel
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
190000
Features:
ABS
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Cruise control
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Multifunction steering wheel
Navigation system
Touchscreen
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
Voice control
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: