Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

Mar 31st, 2024 at 16:50   Automobiles   Durres   30 views Referenca: 13519

0.0 star

Vendndodhja: Durres

Çmimi: 10 500 €


Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

•AMG styling packet
•Viti 2012
•Motorri 2998cc pa takse luksi,behet 100% me gaz
•Full Option⁣
•Kambjo Automatike 7G⁣ TRONIC
•Me 211,000 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.Ke mekaniku juaj i besuar
•Sendilje me ngrohje dhe me memorje
•Pilot automatik (Tempomat)
•Disqe 17’me sensor
•Amortizator Sportiv⁣
•Tavan me hapje elektrike
•Stopa me pika led
•Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Klima Dixhitale
•Sistem muzike HARMAN/KARDON
•Pasqyra me Palosje+elektrike
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite.⁣
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj para dhe mbrapa
•Auto Hold- makina qendron pa levizur ne marsh (D, N dhe R) pa patur nevoje te mbash frenat shkelur

Makina eshte me gjendje Perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri.

+355695508320(Tel & WhatsApp)⁣

10.500€(i diskutueshem)

Durres

Detaje shtese

Car Brand
Mercedes
Car Model
C 300
Year of registration
2012
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Warranty
Air Conditioner
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: