Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

Mar 4th, 2024 at 14:32   Automobiles   Durres   30 views Reference: 11061

0.0 star

Location: Durres

Price: 10 500 €


Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

•AMG styling packet
•Viti 2012
•Motorri 2998cc pa takse luksi,behet 100% me gaz
•Kambjo Automatike
•Me 197,970 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Sendilje me ngrohje dhe me memorje
•Pilot automatik (Tempomat)
•Disqe 17’me sensor
•Stopa me pika led
•Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Klima Dixhitale
•Sistem muzike
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite.⁣
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj para dhe mbrapa
•Auto Hold- makina qendron pa levizur ne marsh (D, N dhe R) pa patur nevoje te mbash frenat shkelur

Makina eshte me gjendje Perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri.

+355695508320(Tel & WhatsApp)⁣

10.500€(i diskutueshem)

Durres

Additional Details

Car Brand
Mercedes
Car Model
c 300
Year of registration
2012
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
190000
Features:
ABS
Android Auto
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Full Service History
LED running lights
Leather seats
On-board computer
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.