Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

SHITET GARSONIERE NE PLEPA ME PAMJE NGA DETI!

Feb 22nd, 2024 at 17:00   Real estate   Durres   67 views Reference: 10098

0.0 star

Location: Durres

Price: 50 000 €


Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 56,2 m2 dhe siperfaqe te brendshme 47,5 m2. Ndodhet ne katin e nente te banimit dhe organizohet ne nje hapesire open space, nje tualet dhe nje ballkon. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara për pushime dhe per banim. Disponon dokument te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni!

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
56
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.