Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Shitet Ford Focus 1.6 Nafte v.p. 2007

Mar 28th, 2024 at 23:14   Automobiles   Vlore   58 views Reference: 13228

0.0 star

Location: Vlore

Price: 300 000 €


Shitet Ford Focus motorr 1.6 nafte, viti prodhimit 2007, kambio manuale, km 263.000 origjinale.makina eshte ne gjendje te mire xhenerike dhe vizive sherbimet te kryera vaj filtra, tax te paguara deri ne Tetor 2024.Opsionet:kambio manuale 5+1, pasqyra elektrike, sensor parkimi mbarapa, 4 xhama elektrik, kompjuter bordi, klima, sistem anti rreshkites esp, goma te reja 80%, 4 dyer, 2 celsa, kasetofon fabrike Sony, sedilje rrobe ngjyre blu dhe gri, ngjyra e makines blu metalizato.makina eshte ne gjendje te mire, nuk ka nevoje per shume sherbime e perdorur vetem nga nje person ne Shqiperi.1.6 nafte teper ekonomike ne konsum.shitet per arsye mosperdorimi cmimi 300.000 leke i diskutueshem.

Additional Details

Car Brand
Ford
Car Model
focus
Year of registration
2007
Fuel Type
Diesel
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
250000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.