Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

SHITET APARTAMENT ME PAMJE DETI NE GOLEM !!!!

Jan 15th, 2024 at 18:13   Real estate   Durres   54 views Reference: 6618

0.0 star

Location: Durres

Price: 69 000 €


Apartamenti organizohet me 2 dhoma gjumi ku te dyja dhomat kane ballkon, 1 ambjent ndenje sebashku me kuzhinen si dhe 1 tualet
Apartamenti eshte ne zonen e golemit ne nje zone te qete te per te jetuar si dhe per te kaluar pushimet sa me te rehatshme prane detit
Apartamenti eshte ne katin e 4 ne nje ndërtese 5-katëshe
• Sipërfaqe neto eshte 35m²
• Sipërfaqe bruto 60m²
Disponon dokumentacion hipotekore
Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
60
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.