Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE BASHKISE !

Jan 19th, 2024 at 16:47   Real estate   Durres   71 views Reference: 6861

0.0 star

Location: Durres

Price: 220 000 €


Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri 9 katesh me ashensor dhe administrim .
Ndodhet prane bashkise se Durresit .
• Sipërfaqja neto: 146.46 m²
• Sipërfaqja bruto: 156.46 m²
• Dhoma e ndenjes: 1
• Dhomat e gjumit: 3
• Tualete : 2
• Ballkone : 2
• Kuzhine : 1
Prona diosponon dokumentacion te rregullt hipotekor!
Për më shumë informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
156
Rooms
3
Note: You must be logged in to post a review.