Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Shitet, Apartament 2+1+2, Ish Parku, Tiranë

Dec 11th, 2023 at 17:12   Real estate   Tirana   81 views Reference: 3619

0.0 star

Location: Tirana

Price: 272 000 €


Apartamenti është i pozicionuar tek Rezidenca Alba.


Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqja e apartamentit (bruto): 160 m2
• Siperfaqja e apartamentit (neto): 144 m2
• Kati i parë banim.


Organizimi i brendshem:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• Ballkon.


Cilësime të tjera:
• Ndriçim me spote.
• Kondicioner në çdo ambjent.
• Elektroshtepiake Hotpoint Ariston.
• Izolim akustik dhe termik.
• Parket.
• Ndërtim i ri.
• Vendndodhje Elitare.
• Ofrohet totalisht i mobiluar ose (Bosh në varësi të kërkesës)
PRO35539

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
160
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.