Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNIVERS CITY!

Dec 2nd, 2023 at 15:46   Real estate   Tirana   66 views Reference: 2934

0.0 star

Location: Tirana

Price: 82 059 €


Siperfaqe Neto: 84.20m2
Siperfaqe e Perbashket: 12.34m2
Siperfaqe Bruto 96.54m2

Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim dhe organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine;
-2 dhoma gjumi;
-1 tualet;
-ballkon;

Ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane, nje qyteze brenda nje qyteti ne nje zone te qete per banim me te gjitha facilitetet e mundshme.
Kompleksi Univers City do ju ofroje qetesine,atmosferen relaksuese, sigurine dhe cilesine.
Kompleksi eshte ne ndertim, ne faze tulle.

Per me shume informacion ose nje vizite, na kontaktoni!

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
98
Rooms
1
Note: You must be logged in to post a review.