Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT, DURRES !

Feb 1st, 2024 at 17:40   Real estate   Durres   68 views Reference: 7709

0.0 star

Location: Durres

Price: 67 000 €


Shitet apartament 2+1 ne lagjen nr.18.
Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes + kuzhine,dy dhoma gjumi dhe nje tualet
Ka nje siperfaqe prej 75.05m2 ne certefikate .
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat parafabrikat te cilet jane pa deme nga termeti.
E gjithe ndertesa eshte e kompletuar me sistem kapot.
Disponon dokumentacion te rregullt.
Per me teper informacion ju lutemi te na kontaktoni !

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
75
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.