Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

Jan 21st, 2024 at 13:55   Real estate   Durres   52 views Reference: 7118

0.0 star

Location: Durres

Price: 60 000 €


Ky është një apartament 1+1 në katin e pestë të një ndërtese 6-katëshe tek Shkëmbi I Kavajës, Durrës.
• Sipërfaqe neto: 57m²
• Sipërfaqe bruto: 63m²
• Ndodhet pranë supermarketeve, farmacisë dhe plazhit
• I pajisur me ajër kondicionuar, frigorifer dhe sobë
• Infrastrukturë: Parkim i jashtëm dhe ndriçim publik
• Disponon dokuemtacion te rregullt hipotekor!
• Për më shumë informacion apo nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
63
Rooms
1
Note: You must be logged in to post a review.