Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

SHITET APARTAMENT 1+1 TE MALI ROBIT!

Mar 5th, 2024 at 16:09   Real estate   Durres   32 views Reference: 11236

0.0 star

Location: Durres

Price: 75 000 €


Apartamenti ndodhet te Mali Robit ne nje zone te qeta dhe te preferuar shume prane detit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 49.86m2 .
Ndodhet ne katit e trete te nje pallati 4 kate pa ashensor.
Apartamenti disponon dokumatacion te rreugllt hipotekor.
Per nje infomacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
55
Rooms
1
Note: You must be logged in to post a review.