Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH PAMJE DETI!

Mar 5th, 2024 at 17:49   Real estate   Durres   35 views Reference: 11300

0.0 star

Location: Durres

Price: 10 500 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te plazhit, fale faciliteteve te shumta qe ofron.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh teper cilesor, me ashensor.
Prona ka nje siperfaqe prej 69 m2 te shenuar ne certifikat dhe organizohet me nje soxhorno te perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon i cili ofron nje pamje fantastike te detit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni!

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
75
Rooms
1
Note: You must be logged in to post a review.