Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

SHITET APARTAMENT 1+1 ME VERANDE TEK SHKEMBI I KAVAJES

Dec 15th, 2023 at 13:00   Real estate   Durres   96 views Reference: 3882

0.0 star

Location: Durres

Price: Contact us


Apartamenti ndodhet ne zonen e Shkembit te Kavajes , prane Hotel Majestic.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mire administruar me ashensor .
Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen , nje dhome gjumi dhe nje tualet dhe nje verande te madhe .
Disponon 58 m2 neto dhe 62 m2 ne totale + 26.4 m2 verande te mbyllur !
Apartamenti sapo eshte mobiluar ne detaj me kushte mjaft komode dhe cilesore , shitet i mobiluar si ne foto.
Distanca nga deti eshte 3 min ne kembe ose 200 m.


Per me shume informacione ose vizit ne prone na kontaktoni!

Note: You must be logged in to post a review.