Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

SHITET, APARTAMENT 1+1, "GUÇE KOMPLEKS", TIRANË

Dec 5th, 2023 at 22:26   Real estate   Tirana   72 views Reference: 3168

0.0 star

Location: Tirana

Price: 75 000 €


Në shitje, Apartament 1+1.
Vendndodhja: "GUÇE KOMPLEKS", Rruga Ndre Mjeda, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 50.94 m2.
-Kati: 4.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.

Avantazhe:
- Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.
- Cilësi & siguri maksimale.
- Investim afatgjatë.
- Zonë e qetë familjare.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!
TT 352

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
50
Rooms
1
Note: You must be logged in to post a review.