Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Shitet apartament 1+1

Feb 18th, 2024 at 13:27   Real estate   Lezhe   51 views Reference: 9619

0.0 star

Location: Lezhe

Price: 55 000 €


Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:
-Dhoma e ndenjes dhe Ambienti i Gatimit
-Dhome gjumi
-Tualeti
-Ballkoni
Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 1, te nje ndertimi te ri, shume prane detit.

Me nje siperfaqe totale prej 63 m2.
Vendosur shume prane detit, ajrit te paster dhe qetesise.

Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
63
Rooms
1
Note: You must be logged in to post a review.