Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

SHITET

Mar 31st, 2024 at 11:45   Automobiles   Korce   35 views Referenca: 13485

0.0 star

Vendndodhja: Korce

Çmimi: 9 500 €


BMW X3
Motor 2.0i xdrive
Viti 2013
Km 242 000
Kamjo Automat
Full Panorama
Mjeti eshte ne super gjendje motorike dhe xhenerike nuk ka nevoj per asnje gje. E sapo targuar dhe e gatshme per cdo lloj prove.
Cmimi diskutohet

Detaje shtese

Car Brand
BMW
Car Model
x3
Year of registration
2013
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Power Assisted Steering
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: