Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

SHITET

Mar 31st, 2024 at 11:17   Automobiles   Korce   44 views Referenca: 13472

0.0 star

Vendndodhja: Korce

Çmimi: 9 000 €


BMW X1 🇨🇭
Motor- 2.0d xdrive
Kambio -automat
Km- 185 000 me liber sherbimi
Viti -2011
Navi i madh me harta te perditesuara 2024 EU
Mjeti eshte importuar nga Zvicra ka dokumentacion te paguar ne Janar 2024 dhe sherbime te kryera.
Kontrollin te servisi juaj i besuar.
Cmimi diskutohet!

Detaje shtese

Car Brand
BMW
Car Model
x1
Year of registration
2011
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
180000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Power Assisted Steering
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: