Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

SHITET

Mar 30th, 2024 at 22:59   Automobiles   Korce   32 views Referenca: 13417

0.0 star

Vendndodhja: Korce

Çmimi: 27 900 €


Gle 350 Bluetec
Viti 12/2016
Km 204 000 ( me garanci)
Automat 8G
Kamer parkimi 360•
Look AMG
Historik i mjetit /carfax (pa aksidente)
Mjeti eshte me dogan te paguar dhe ne super gjendje.Kontrolli te servisi juaj i besuar.
Cmimi diskutohet

Detaje shtese

Car Brand
Mercedes
Car Model
gle 350
Year of registration
2016
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
190000
Features:
ABS
Android Auto
Black glass
Central locking
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: