Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

SHITET

Feb 21st, 2024 at 22:05   Automobiles   Shkoder   729 views Referenca: 10031

0.0 star

Vendndodhja: Shkoder

Çmimi: 12 650 €


✅SHITET: GL
🔘Modeli: 3.5
🔘Viti: 2011
🔘Motorri: 3.5
🔘Karburanti: NAFT
🔘Transmetuesi:automat
🔘Kilometrat: 241km
🔘Opsione: SHITET GL VITI 2011MODEL 3.5 PA TAKSE LLUKSI SENSOR PARA MRAPA KAMER PARKIMIT SEDILJE ME MEMORIE DHE NGROHJE PARA DHE MBRAPA TIMON ME NGROHJE MARSHA F1 FULL PANORAMIK START/STOP DVD/AUX/USB 7 VENDESH XHAMA TE ZI ORIGJINAL HAPJE DHE MBYLLJE ME GISHT PASQYRA ME PALOSJE BLIND SPOD BAGAZH ME BUTON GANGJ REMOIKIMI MAKINA ESHT SUPER GJENDJE CMIMI I DISKUTUESHEM .(SHKODER)


Cmimi:diskutueshem

Kontakt: ☎️0698185555

Detaje shtese

Car Brand
Mercedes
Car Model
350
Year of registration
2011
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
190000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Immobilizer
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Start-stop system
Touchscreen
Tuner/radio
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: