Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

SHESIM APARTAMENTE 2+1+BALLKON ME PAMJE NGA DETI, NE SARANDE

Feb 11th, 2024 at 13:42   Real estate   Sarande   45 views Referenca: 8864

0.0 star

Vendndodhja: Sarande

Çmimi: 106 000 €


Ne Sarande, prane unazes se re panoramike, Lekures- Kanali i Cukes shesim apartamente me pamje nga deti, segment i cili fillon nga hyrja e qytetit dhe perfundon ne rrugen drejt Ksamilit.
Objekti eshte i pozicionuar ne vije te pare me rrugen kryesore me akses te drejtperdrejt me kete segment.

EYE OF SARANDA i pozicionuar ne nje nga plazhet me te bukur ne bregdetin Jon, i rinovuar me konstruksion bashkekohor, mes dy resorteve me te famshme ne Sarande, Santa Quaranta dhe Bougainville Bay, vetem 4 minuta ecje larg tyre.

Keto tipologji apartamentesh kane mundesi zgjedhje ne te gjitha katet e godines. Ne godine aksesi behet i mundur me ashensor.
Apartamenti eshte i organizuar: Ambient dite se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare si dhe 1 ballkon me pamje nga deti.
Vetratat panoramike bejne te mundur vizibilitetin ndaj pamjes se detit. Orientimi i ketij apartamenti eshte veri-lindje, me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Te gjitha apartamentet disponojne certifikata pronesie.
Per me shume informacion apo nje shoqerim ne prone na kontaktoni.

Detaje shtese

Building Type
Apartment
Size m2
85
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: