Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Seat Leon 1.2 TSI Manual

Dec 20th, 2023 at 18:35   Automobiles   Tirana   76 views Reference: 4433

0.0 star

Location: Tirana

Price: 6 000 €


Makina eshte blere me 0km dhe mbajtur nga 1 person.
Makina eshte ne gjendje te perkryer motorike, xhenerike dhe tapiceri shume te paster.
Disqe frenash + ferrota origjinale te reja (Korrik 2023)
Kandele NGK origjinale te reja (Korrik 2023)
Vaj + filtra (Korrik 2023)
Siguracion dhe letra te paguara deri Korrik 2024

Makina eshte ne gjendjen e saj optimale dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim extra dhe mund te kontrollohet ne cdo moment ne cfardolloj servisi

Motorr 1200cc benzine
Kambio Manuale 6+1 Marshe
119200 Kilometra origjinale
Clima Bi-zonale
Cruise Control
Xhama te erresuar mbrapa me letra te rregullta
Timon Multifunksional Lekure
Dalje AUX + USB + 8 Speakers
Pasqyra me Palosje + Ngrohje
Hill Controll (Nuk ecen pas ne malore)
Dritat e mjergulles ndizen sipas timonit
Drita LED
Disqe 16"

Additional Details

Car Brand
Seat
Car Model
LEON
Year of registration
2012
Fuel Type
Essence
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
110000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Electric windows
Fold flat passenger seat
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Note: You must be logged in to post a review.