Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

S 550 BENZIN+GAZ 2009 FULL OPSION

Mar 31st, 2024 at 00:14   Automobiles   Fier   34 views Reference: 13448

0.0 star

Location: Fier

Price: 10 400 €


S 550 BENZIN+GAZ 2009 FULL OPSION
CMIMI: 8.500€ 🔥 OKAZION 🔥
TEL: 0696961110
LUNGO
AMG LOOK FABRIKE
VITI 2009
MOTOR 5.5 BENZIN+GAZ
100% GAZ (IMPJANT LANDI RENZO)
AMG LINE FABRIKE
300.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
DISTRONIC
BLIND SPOTE
START/STOP
4x4 4matic
SEDILJE ME MEMORIE
SEDILJE ME NGROHJE
SEDILET KTHEHEN NGA KTHEN TIMONIN
KROSKOT ME QEPJE TE KUQE
PANORAMA FULL XHAM
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
KEYLESS GO
TREKENDESHA NE PASQYRE
NDEZJE ME GISHT
DISCOFRENA ME AJROSJE
DVD VIDEO
XHAMA TE ZINJ
NGJYR E ZEZE
SUPER E PASTER 100%
FENNERET BIXENON& FULL LED
ME DOGAN TE PAGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
PERDE ORIGJINALE
HAPJE MBYLLJE ME GISHT
KAMBIO AUTOMATIKE
BAGAZHI HAPET+MBYLLET ME BUTON
AUTO HOLD
SALLON LEKURE
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMAT ELEKTRIK
PASQYRA ELEKTRIKE
GOMA AKULL TE REJA
DISQE ALUMINI ORIGJINALE
AIRBAG
SRS
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH
SD CARD
AUX
NAVIGATOR
KONDICIONER
KLIMA BIZONALE
KOMPJUTER BORDI
SENSOR SHIU DHE DRITASH
MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

Additional Details

Car Brand
Mercedes
Car Model
s 550
Year of registration
2009
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
250000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Bluetooth
Central locking
Full Service History
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Note: You must be logged in to post a review.