Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Range rover evoque panoram 2.2

Jan 3rd, 2024 at 19:40   Automobiles   Kruje   45 views Referenca: 5489

0.0 star

Vendndodhja: Kruje

Çmimi: 17 500 €


RANGE ROVER EVOQUE SD4, VITI 2013, 2.2 NAFT, PANORAM, airbag,abs,esp, pasqyrat me palosje, sendilje me ngrohje + komandim elektrik + memorie, navi, kamera parkimi para mbrapa dhe ansore, timon me ngrohje, komanda tek timoni, bord kompjuterik, sensor parkimi, condicioner clima, sensor shiu, sensor dritash, fener full led ksenon/biksenon, larse feneresh, ndezje fikje /start stop, hapje mbyllje me gisht, limitator shpejtesie , 217 mije km origjinale, makina ne gjendje shum te mire, e sapoardhur nga jasht me dogan te paguar gati per targa, cmimi 17500€ i diskutushem mundesi nderrimi me makin te vogel, 📞 069 367 3118

Detaje shtese

Car Brand
Land Rover
Car Model
range rover evoque
Year of registration
2013
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
190000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Electric side mirror
Electric windows
Fold flat passenger seat
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: