Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Square 21, Tiranë

Jan 10th, 2024 at 14:15   Real estate   Tirana   48 views Reference: 6141

0.0 star

Location: Tirana

Price: 750 €


Të dhëna mbi apartamentin :

Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
Dhomë Gjumi
Tualet
Ballkon
Parket
Kondicioner
Kati 8
Ashensor
75 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përmbush të gjitha pritshmëritë për një akomodim të rehatshëm. Zona në të cilën ndodhet apartamenti ofron siguri dhe të gjitha facilitetet e nevojshme.
Kostot e mirëmbajtjes dhe interneti janë të përfshira në çmim
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/property/...B2-ult128.html

ID: ULT128

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
75
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.