Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Prane Shkolles Eqrem Çabej, Tirane

Feb 18th, 2023 at 10:12   Real estate   Tirana   138 views Reference: 450

0.0 star

Location: Tirana

Price: 500 €


Jepet ambient biznesi me qera afër shkollës Eqrem Cabej Ambienti është open space 70 m2 ,me 2 fasada xhami te përshtatshme për reklamim ,banjo .Pallati është i ri dhe ndodhet ne nje zone te kërkuar për investim,i përshtatshem per bar kafe ,furre buke,pasticeri ,agjensi.

Cmimi 500 Euro (Neto) ,Jepet për afat te gjate.

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
70
Bathroom Count
1
Elevator
Po
Furnished
Jo
Balcony
Jo
Number of floors
10
Year Built
2022
Note: You must be logged in to post a review.