Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

OKAZION.TOYOTA RAV4 MOTORR 2.2 D4D

Mar 16th, 2024 at 16:04   Automobiles   Kavaje   38 views Referenca: 12628

0.0 star

Vendndodhja: Kavaje

Çmimi: 5 500 €


SHITET TOYOTA RAV4 MOTORR 2.2 D4D KAMBIO MANUALE ME 6 +1 MARSHE ME TAKSA DHE KUALDIMI DERI NENTOR 2025 MAKINA ESHT GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE SHERBIME TE BERA DISPONON KOMANDA NE TIMON SENDILJE LEKURE LIMIT SHPEJTESIE XHAMA ELETRIK PASQYRA ME PALOSJE ETJ

Detaje shtese

Car Brand
Toyota
Car Model
rav 4
Year of registration
2006
Fuel Type
Diesel
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Start-stop system
USB port
Voice control
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: