Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

OKAZION TOYOTA YARIS

Feb 24th, 2024 at 18:01   Automobiles   Lushnje   59 views Reference: 10305

0.0 star

Location: Lushnje

Price: 6 500 €


📂Marka: TOYOTA
📂Modeli: YARIS
📂Viti: 2O12
📂KM: 157.418 ( ORGJINALE )
📂Motorri: 1.4 ( super ekonomike )
📂L.djegse: NAFT ( diesel )
📂Trasmesjoni: MANUALE
📁Opsionet :
📁Komand ne Timon
📁Navi i Madh
📁6 Marshe + R
📁CLIMA , AC
📁Limitator shpejtesie
📁Bluetooth
📁AUDIO , AM, FM , RADIO , CD , AUX
📁Salloni Rrobe ( shume i paster )
📁SUPER
📁Disqe Alumini
📁Goma 95%
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
📂ME TARGA SHQIPTARE TE PAGUARA PER 1 VITE

🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.

📂CMIMI OKAZION : 6.500 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

ℹ️Për më shum informacion kontaktoni ne NR Tel☎️: 0685605840
✅WhatsApp: 0699984999
🚘📍LUSHNJE

Additional Details

Car Brand
Toyota
Car Model
yaris
Year of registration
2012
Fuel Type
Diesel
Transmission
Manual
Condition
Used
Kilometers
150000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.