Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

OKAZION Toyota Land Cruiser200 4.5nafte V8 2012 super🇩🇪

Mar 25th, 2024 at 23:21   Automobiles   Pogradec   31 views Referenca: 12893

0.0 star

Vendndodhja: Pogradec

Çmimi: 59 000 €


Toyota Land Cruiser 200
*Motorr 4.5 Diesel V8 272HP
*Viti i prodhimit 2012 ne leje
* 173.000km
* Prodhim europian, e sapo erdhur nga Gjermania🇩🇪
*SUPER FULL OPTION ne llojin e vet
*Start/Stop + Keyless and Go
*Kamera parkimi
*Navigator
*Ekran touchscreen
*Cd+Bluetooth+Aux+USB
*Baxho xhami
*Sedilje elektrike me ngrohje+ftohje
*Sobë me buton
*Timon me ngrohje +multifunksional
*Frigorifer
*Mbyllja e bagazhit me buton
*JBL Sound System
*Modeli i ri me feneret dhe stopat me pika nga fabrika
*Larje feneresh
*Sensore parkimi
*Kroskot me rimeso prej druri
*Klima bi-zonale
*Xhama te zinj origjinale mbrapa
*E kompletuar me parapeta+shkalle anesore + inokse te gjitha nga fabrika
*Vaj+Filtra te saponderruara+ 2 Bateri te reja
*Goma te reja
*E sapo erdhur nga gjermania🇩🇪 dhe e sapotarguar me te gjitha dokumentat shqiptare 🇦🇱te paguara taksa+siguracion+kolaudim deri ne 2025.
*Makina eshte ne gjendje perfekte, e paster jashte edhe brenda , me bojen e vet, super e fuqishme edhe e rehatshme, e gatshme per cdo lloj prove.
Mund te nderrohet me makine tjeter
Me nderrim 65.000€
Whatsapp

Detaje shtese

Car Brand
Toyota
Car Model
land cruiser
Year of registration
2012
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
170000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Non-smoker vehicle
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: